مسیر موفقیت

مسیر موفقیت یک راه مستقیمی با پست و بلندی و پیچ و خم های خودش است. در حالیکه مسیر شکست یک حلقه و چرخه باطلی است که فرد بارها و بارها یک یا چند اشتباه مشخص را تکرار می کند و هر بار مسیر این حلقه را با سرعت بیشتری طی می کند. گاهی افراد در این حلقه خسته می شوند و از پا در می آیند و گاهی هوشمندی را می آموزند و در هر چرخش تجربه قبل را تکرار نمی کنند تا اینکه موفق می شوند خود را از این چرخه مهلک رها کنند و به مسیر مستقیم موفقیت برسند.
مسیر مستقیم به معنی این نیست که راه کاملا صاف و هموار است بلکه دارای پست و بلندی، پیچ و خم و موانع خاص خودش است ولی خبری از چرخیدن دور خود نیست. بنابراین، هرچقدر انسان بتواند و بخواهد قادر خواهد بود که در این مسیر پیش روی کند. گاهی افراد سقف ذهنی دارند و موفقیت محدودی برای خود تعریف می کنند و برخی موفقیت بی انتها می خواهند و تاریخ هم از آنان به عنوان پیشگامان یا افراد تکرار نشدنی یاد می کند.

شما هم به عنوان یک فعال بازارهای مالی راه موفقیتتان تا انتهای بازار باز است همانند افرادی که در بازار افسانه شدند و گفتار و کردار آنها الگو و آروزی بسیاری شد. با نگاه به زندگی آنها می توان درک کرد که آنها با شجاعت، صبر، اعتماد به خود و ایمان به موفقیت قدم در مسیر حرکت گذاشتند. حرکت کردن در مسیر درست برای آنها بسیار مهم تر از حرکت در مسیر موفقیت بود. البته مسیری که آنها رفتند را برای ما بعدها “مسیر موفقیت” نامگذاری کردند.

بنابراین لازم است که ما نیز، همانطور که ویلیام گن می گوید: ” از تمام ابزار خود استفاده کنید، در تمام لحظات.” از تمام داشته های خود بهره بگیریم، کاستی های خود را مرتفع کنیم و قدم در راه حرکت و مسیر درست بگذاریم.

ما تلاش خواهیم کرد که شما را در این مسیر تکامل معامله گری یاری کنیم. هرآنچه خودمان تجربه کرده ایم، هرآنچه دیگران تجربه کرده اند و هر آنچه در توان داریم را ارایه خواهیم کرد تا سهم کوچکی در طی مسیر درست شما داشته باشیم.

ما به شما می گوییم که چگونه در معامله گری به موفقیت برسید. البته مثل همیشه نقطه کانونی و اساسی موفقیت خود شما هستید که باید این مسیر را باید طی کنید که به موفقیت مستمر برسید.

آموزش هایی چندرسانه ای متنوعی برای شما تهیه شده است. کتاب ها و مقالات برای استفاده شما معامله گران عزیز در سایت تکامل در معامله گری قرار داده شده است تا از مطالب و تجارب ارزشمند معامله گران موفق بهره مند شوید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها