ویدیوهای استراتژی فردی معامله گر

مقدمه

دراین ویدیو کلیات از جمله تعداد ویدیوها، مراحل و سایرمطالب مروبط به کارگاه استراتژی نویسی فردی یک ترید ارایه شده است.

قبل از شروع لازم است که کاربرگ های مربوطه را دانلود نمایید.

گام اول از مرحله اول

اولین قدم برنامه ریزی استراتژیک آماده شدن است یا به عبارتی برنامه ریزی برای برنامه ریزی است.


گام دوم از مرحله اول

هر برنامه ریزی نیاز به تعیین ضرب الاجل دارد و بایستی برای اجرا و رسیدن به اهداف آن زمانی مشخص شود.گام سوم از مرحله اول

هر برنامه لازم دارد که چشم انداز و ماموریت مشخص داشته باشد. چشم انداز به ما کمک می کند که بدانیم قرار است این برنامه ما را به کجا می خواهد برساند.

گام چهارم از مرحله اول

برای موفقیت در هر برنامه ای باید تعیین کنیم که ماموریت و فعالیت اصلی ما در زمان اجرای برنامه چیست و چه منابع را باید برای اجرای برنامه باید مصرف نماییم.


گام پنجم از مرحله اولباورها فرماندهان مغزی هستند و مغز فرمان هایی در راستای تامین خواسته باورها صادر می کند و ارزشهای مانند قضاتی پیگیر و سخت گیر هستند که هر لحظه خوبی یا بدی کاری را به ما یادآوری می کنند و ما را تشویق یا تنبیه می کنند. بدون توجه به مالکان ذهن خود برنامه ها رها خواهند شد.


گام ششم از مرحله اول

هر برنامه ریزی نیاز به بررسی و ارزیابی دارد تا هماهنگی قسمت های مختلف آن و همچنین قابلیت اجرایی بودن آن مورد بازبینی قرار گیرد.
2 thoughts on “استراتژی فردی معامله گر

  1. سلام من هنوز این دوویدیو را ندیدم ولی کلیپهای قبلی دوبار دیدم خیلی درست ومنطقی مسایل مطرح شده است ولی واقعا اجرا کردن مفاهیم روانشناختی برای بورس ایران خیلی سخت هست وهنوز ان سوهای ذهنی اجازه نرمال شدن ذهن به معامله گر نمی دهد باوجودی که تمرین میکنم درتله ذهن گیر نیافتم .تاکید برای راهکاروروشها دراین ویدیوها فکر کنم بسیار مفید هست ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =